نمای مدرن آراد | استرچ متال
15717
rtl,page-template-default,page,page-id-15717,mega-menu-top-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-arad,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

استرچ متال

استرچ متال | Stretch metal یا اکسپندد متال | Expanded metal، به صفحات فلزی برجسته با طرحی سه بعدی اطلاق می‌گردد که طی عملیاتی و با دستگاه‌های به خصوصی با اعمال عملیات برش و سپس کشش تولید می شود. ورق های استرچ متال (Stretch metal)، یک متریال تطبیق پذیر و همه کاره بوده ، که می تواند اثر بصری برجسته ای را بر سطح نمای ساختمان، فضای بیرونی و حتی طراحی های داخلی خلق نماید.

استرچ متال

  • چرا ورق های استرچ متال ( Stretch Metal ) ؟

شیت های استرچ متال ، راه حلی کاملاً مناسب و ایده آل برای سازه هایی است که در آن ها نیاز به جذب بالای انرژی های صوتی وارده بر سازه احساس می شود. این متریال ، به طراحان در ارائه راه حل برای درخواست سطوحی با شفافیت فیزیکی و بصری ، کمک می کند. همچنین به جهت ظاهر بصری سه بعدی این محصول ، امکان نورپردازی و ایجاد نمای شب نیز وجود خواهد داشت. این شیت ها امکان تهویه و تبادل هوا بین سطوح مختلف نما را ایجاد می کند و  از طرف دیگر در کنترل تابش نور خورشید موثر است .

استرچ متالاسترچ متال ، برای بخش های مختلف در ساختمان و همچنین سازه های مختلف کاربردهای بسیار فراوانی دارد ، ساختمان هایی مانند : شرکت های بزرگ ، ترابری (فرودگاه ها ، مترو ها ، ایستگاه های اتوبوس و قطار ) مکان های عمومی ، بیمارستان ها ، درمانگاه ها ، محیط های آموزشی و مسکونی و…

از بیشترین مواردی که این متریال همه کاره در دهه اخیر مورد استفاده قرار گرفته است می توان به امکان استفاده از این متریال به عنوان پوسته دوم نما و همچنین پوشش تاسیسات ساختمانی اشاره نمود.

گستره انتخاب در سایز مش ( طول و عرض دهانه ) ، جنس و همچنین رنگ ورق ، به طراحان اجازه ارائه راه حلی سازگار تر و تطبیق پذیر تر با هویت ساختمان مورد نظر را می دهد.

لطفاٌ ، برای بحث و گفتگو در رابطه با پروژه خود با ما تماس حاصل فرمایید.