سرامیک پرسلانی

سرامیک پرسلانی ، محصولی سرامیکی می باشد که طی عملیاتی ویژه و متمایز با سایر محصولات سرامیکی تولید می گردد. مواد اولیه تشکیل دهنده ایت نوع سرامیک شامل خاک رس ، سیلیس و فلدرسپار می باشد که در دمای بین ۱۲۰۰ تا ۱۴۰۰ درجه سانتی گراد پخته می شود. این محصول سرامیکی به دلیل روش تولید منحصر به فرد ، نفوذ ناپذیر بودن و مقاومت بالا در برابر هرگونه شرایط جوی و استحکام خمشی بالا ، امروزه ، در صنعت نمای ساختمان کشور طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

 

سرامیک پرسلانی

با توجه به دمایی که سرامیک های پرسلانی در آن بعمل می آید ، تخلخل آن به زیر ۰٫۱ % می رسد و نفوذ پذیری آب عملاً صفر است. این نوع سرامیک به هر دو مدل لعاب دار و بدون لعاب تولید می شود. آزادی در طراحی بواسطه طیف گسترده رنگ های این محصول هدیه سرامیک پرسلانی به آرشیتکت ها و طراحان خلاق می باشد.

سرامیک پرسلانی

 

این سرامیک انواع مختلفی دارد که ما دراینجا با توجه به زمینه فعالیت ، مدل هایی که مناسب اجرای خشک در نمای ساختمان می باشند را به اختصار شرح می دهیم : سرامیک پرسلانی توپر(Full Body) ، سرامیک مجوف (سوراخ دار)

 توپر(Full body)

فول بادی ،توپر یا یک سانتی، به روش پرسی و با فشار بسیار بالایی تولید می شود و خواصی چون استحکام بالا و جذب آب پایین و … در آن بوجود می آید که جزء مستحکم ترین سرامیک های پرسلانی تولیدی بوده و برای اجرای خشک در نمای ساختمان پیشنهاد می شود، این نوع سرامیک علاوه بر خواص منحصر به فرد ، ظاهری زیبنده داشته آن را می توان به روش های نمایان و غیر نمایان اجرا نمود . برای اطلاع از روش های اجرای سرامیک خشک توسط شرکت توسعه نمای مدرن آراد می توانید با فشردن لینک های زیر اطلاعات بیشتری کسب نمایید…

سرامیک پرسلانی

 روش نمایان (Visible)

سرامیک پرسلانی

 روش غیر نمایان (Invisible)

 مجوف(سوراخدار)

این محصول سرامیکی قالباً به صورت اکسترودی و در طرح های مختلف که به شدت وابسته به شرکت تولید کننده و دیتیل انحصاری اجرایی آن می باشد ، تولید می شود.

 

سرامیک پرسلانی