نمای مدرن آراد | غیرنمایان | Invisible
15752
rtl,page-template-default,page,page-id-15752,mega-menu-top-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-arad,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

غیرنمایان | Invisible

غیرنمایان | Invisible، پیش تر در صفحه سرامیک پرسلانی به این موضوع اشاره گردید که چه سیستمهایی جهت نصب سرامیک های پرسی پرسلانی در نظر گرفته شده است . در اینجا به اختصار اطلاعاتی در رابطه با سیستم پنهان، غیر نمایان یا Invisible را در اختیار شما قرار می دهیم.

سیستم نصب غیر نمایان (Invisible) :

غیرنمایان | Invisible

 

همانگونه که از اسم این سیستم مشخص است، پس از نصب سرامیک از لحاظ بصری شما تنها قادر به مشاهده درز انقطاع سرامیک های نما می باشید و نصب این سیستم به گونه ای می باشد که هیچ یک از اتصالات نصب خود را نمایان نمی کنند و از این جهت به این سیستم سیستم اینویزیبل یا غیر نمایان نیز اطلاق می گردد.
بر اساس تحقیقات و بررسی های بعمل آمده روی انواع سیستم های نصب و همچنین مقایسه ی تمامی سیستم ها با یکدیگر توسط متخصصین شرکت آراد، سیستمی که به عنوان روش جنرال نصب نمای سرامیک پرسلانی انتخاب گردید، بر اساس سیستم های کمپانی KEIL و سیستمی که شامل اتصالاتی همچون انکر است می باشد. در تصویر قرار داده شده پایینی می توانید اتصالات و شیوه نصب سرامیک پرسلانی به روش Invisible را مشاهده نمایید.

غیرنمایان | Invisible

در این سیستم ؛ توسط دستگاهی به نام Under Cut خزینه کاری هایی پشت سطح سرامیک انجام می شود و به واسطه آنها ، سرامیک توسط انکر ها مهار می شود. انکر ها ، پیچ هایی گلدانی شکل می باشند که پس Under cut شدن سرامیک ، در داخل شیار های بوجود آمده فیکس می شود. حال اتصالات کلیپس به انکر ها متصل شده و بواسطه آنها روی ریل های از پیش در نظر گرفته شده نصب می گردد.