نمای مدرن آراد | کرتین وال
15697
rtl,page-template-default,page,page-id-15697,mega-menu-top-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-arad,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

کرتین وال

کرتین وال (Curtain wall) یک واژه لاتین می باشد که در لغط به معنای دیوار پرده ای و در صنعت ساختمان به پوشش خارجی یا نمای ساختمان گفته می شود و یکی از انواع نماهای مدرن با ترکیب استراکچر آلومینیومی و یک متریال پوشش دهنده مانند شیشه،ورق یا اسپندرال به انضمام لاستیک های هوا بندی و آب بندی  و اتصالات نصب ساخته میشود، این سازه آلومینیومی امکان تولید با رنگ های متنوع با سیستم هایی همچون پودری(پادرکوتینگ) و آنادایزینگ و ابعاد متنوع بر اساس نیاز پروژه برحسب محاسبات و یا طرح های معماری را دارا می باشد. همچنین امکان استفاده از انواع شیشه ها با ابعاد و ضخامت و مشخصات فنی متنوع (جهت کنترل مصرف انرژی و یا تابش نور خورشید) را خواهد داشت.

کرتین وال

همانطور که به آن اشاره شد، سیستم نمای کرتین وال نوعی نمای شیشه ای، سبک و خود ایستا (Self support) می باشد، زیرا که تنها نیرویی که بر آن وارد می شود، وزن شیشه و نیروی بادی است که با احتساب موقعیت اقلیمی و ارتفاع ساختمان بر آن وارد خواهد شد .

سیستم های نمای کرتین وال از لحاظ صورت بصری به دو دسته کلی فیس کپ و فریم لس و از نظر سیستم اجرایی به دو دسته کلی استیک (Stick) و یونیتایزد (Unitized)  تقسیم می گردد، هم اکنون می توانید با کلیک بر روی سیستم اجرایی مورد نظر خود، یا تماس با متخصصین نمای شرکت توسعه نمای مدرن آراد، از ساز و کار این سیستم ها آگاهی یابید.

شرکت توسعه نمای مدرن آراد، با اتکاء بر دانش متخصصین خود و پیشرفت روزافزون تکنولوژی در سراسر دنیا، تمامی کوشش خود را در جهت کسب رضایت مشتریان و پیشبرد هرچه دقیق تر پروژه های نما به کار می گیرد.