استرچ متال

استرچ متال چیست؟

استرچ متال Stretch metal یا اکسپندد متال Expanded metal ، به صفحات فلزی برجسته با طرحی سه بعدی اطلاق می گردد که طی عملیاتی و با دستگاه های به خصوصی با اعمال عملیات برش و سپس کشش تولید می شود. این ورق ها (Stretch metal)، یک متریال تطبیق پذیر و همه کاره بوده ، که می تواند اثر بصری برجسته ای را بر سطح نمای ساختمان، فضای بیرونی و حتی طراحی های داخلی خلق نماید.

استرچ متال
  • چرا ورق های استرچ متال ( Stretch Metal )؟

شیت های استرچ متال ، راه حلی کاملاً مناسب و ایده آل برای سازه هایی است که در آن ها نیاز به جذب بالای انرژی های صوتی وارده بر سازه احساس می شود. این متریال ، به طراحان در ارائه راه حل برای درخواست سطوحی با شفافیت فیزیکی و بصری ، کمک می کند. همچنین به جهت ظاهر بصری سه بعدی این محصول ، امکان نورپردازی و ایجاد نمای شب نیز وجود خواهد داشت.

استرچ متال

استرچ متال ، برای بخش های مختلف در ساختمان و همچنین سازه های مختلف کاربردهای بسیار فراوانی دارد ، ساختمان هایی مانند : شرکت های بزرگ ، ترابری (فرودگاه ها ، مترو ها ، ایستگاه های اتوبوس و قطار ) مکان های عمومی ، بیمارستان ها ، درمانگاه ها ، محیط های آموزشی و مسکونی و…

گستره انتخاب در سایز مش ( طول و عرض دهانه ) ، جنس و همچنین رنگ ورق، به طراحان اجازه ارائه راه حلی سازگار تر و تطبیق پذیر تر با هویت ساختمان مورد نظر را می دهد.

لطفاٌ ، برای بحث و گفتگو در رابطه با پروژه خود با ما تماس حاصل فرمایید.

Call Now Button