پنجره کشویی Slide

پنجره کشویی Slide پنجره ها به دو بخش لولایی و کشویی تقسیم می شوند، که هر دوی آن ها در گذشته ایراداتی داشته اند، که امروزه با وارد شدن نسل جدید این پنجره ها مانند کشویی Slide این ایرادات برطرف شده است، شما با قرار دادن این نوع پنجره در نمای ساختمان های خود یا تعویض پنجره های قدیمی با این نوع پنجره می توانید، ۶۰ دسی بل از آلودگی صوتی و %۹۹ از گرد و خاک و ۸۰% از هدر رفت واتلاف انرژی جلوگیری نمایید

پنجره های نسل جدید در واقع در نوع خود بی نظیرند و این انتخاب را به افراد می دهند، تا در تهیۀ آن ها از یراق استفاده شود، عملکرد خوب این نوع یراق در واقع مدیون طراحی مهندسی طراحان این طرح منحصر به فرد می باشد.

مهمترین معایب پنجره های کشویی هوابندی و آب بندی نامناسب آن ها بوده، که به خاطر نشت آب و گرد وخاک، مشکلاتی را برای ساکنان ساختمان ها بوجود می آورده است، که امروزه در سیستم های جدید نوعی از پنجره به نام کشویی Slide به بازار معرفی شده است، که این مشکل در آن ها مرتفع گردیده، زیرا کارکرد آن به گونه ای می باشد، که پنجره در زمان حرکت ابتدا از محل خود بلند شده، لاستیک ها را از پروفیل جدا نموده ودر هنگام قفل شدن پنجره ها، لاستیک ها درگیر می شوند وبدین صورت مانع ورود آب وهوا به داخل ساختمان می شوند.

پنجره کشویی Slide

اغلب جذابیت این نوع پنجره ها به خاطر استفاده در دهانه های بزرگ است، که دید را برای ساکنان آن ساختمان محدود نمی کند، درواقع کشویی Slide بسیار زیبا بوده وبه خاطر عایق حرارتی بالایی که دارد، مورد توجّه می باشد. در پنجرۀ کشویی Slide ضخامت پروفیلها فقط ۸/۱ تا ۲ میلیمتر است و در هنگام تلاقی دو لنگه به ۸۰ میلیمتر بیشتر نمی رسد.

در طراحی این نوع پنجره آخرین دست آوردهای علمی در زمینۀ طراحی پنجره به کار گرفته شده تا علاوه بر ارائۀ سطح بالای کیفیت، محصولی متناسب با نیاز روز جامعه تهیّه وعرضه گردد.

ویژگی های پنجره کشویی Slide:

  • مناسب برای هرگونه ساختمان چه مسکونی وچه اداری و…
  • سطح استاندارد بالا برای محافظت در برابر سرقت های احتمالی
  • در دسترس بودن لوازم جانبی
  • عملکرد ساده و روان و سهولت در باز وبسته شدن با وجود لنگه های بزرگِ باز شو که گاهی وزن آن ها تا ۴۰۰ کیلوگرم می رسد
  • نظافت ساده وراحت
  • تنوع در رنگ مدل واندازه
  • نوآوری وخلاقیت در طراحی
  • مقاومت در برابر تابش نور خورشید وخط وخش
  • غیر قابل اشتعال بودن و…

از ویژگی های این نوع پنجره ها محسوب می شود.

نکتۀ آخر:

استفاده از این نوع پنجره ها در ساختمان ها علاوه بر زیبایی افراد را از پرداخت هزینه های اضافی بابت انرژی مَصون می کند.

Call Now Button