پنجره لولایی Turn

پنجره لولایی Turn پنجره ها نقش اساسی در محافظت ساکنین ساختمان از هر گونه آلودگی چه صوتی و چه آلودگی هایی چون گرد وخاک ایفا می کنند، و همچنین اگر به صورت اصولی وصحیح ساخته شده باشند، می توانند تا ۸۰% از هدر رفت انرژی نیز جلوگیری نمایند.

نوآوری، خلاقیت وبه روز شدن یکی از اصلی ترین اصول در هر زمان می باشد، پنجره  لولایی Turn نوعی پنجره از نسل جدید پنجره ها محسوب می شود، که در نوع خود بی نظیر بوده و استفاده از یراق لیفت(Turn)  در آن، کارایی آن را به طرز منحصر به فردی خاص می کند.

پنجره لولایی | Turn

ویژگی های پنجره لولایی | Turn

در پنجره های لولایی | Turn به خاطر این که فاصله درز بین دو پنجره با یراق پر شده، عایق بندی مناسب تری نسبت به پنجره های قدیمی داشته و از اتلاف انرژی جلوگیری می کند.

به خاطر قابلیت تولید تا عرض ۶ وارتفاع ۳ متر برای نماسازی های ساختمان های بلند مرتبه بسیار مناسب می باشد وچشم انداز زیبایی را به ساکنان ساختمان تقدیم می کند و امکان اجرای باز شوهای بزرگ برای دهنه های بزرگ که در عین حال به راحتی باز وبسته می شود، را به طراحان نما می دهد.

ثابت ماندن رنگ بر اثر گذشت زمان وفرسایش هایی که به وسیلۀ باد و باران وتابش شدید نور خورشید ایجاد می شود، از نکات مهم وقابل توجّه در تولید پنجره می باشد، که پنجره لولایی | turn به خاطر حرارت دیدن در کوره هایی با دمای ۳۵۰ درجه این امکان را دارد، که بعد از گذشت زمان رنگ خود را ثابت نگه داشته و تا مدت ها زیبایی خود را حفظ نماید.

ویژگی جالب توجّه دیگر در این نوع پنجره ها مقاومت بالای آن ها در برابر آتش سوزی وهر گونه حریق احتمالی می باشد، که آن را در میان پنجره های قدیمی متمایز کرده وافراد را تشویق به استفاده از آن در ساختمان های نوساز یا تعویض پنجره های ساختمان های قدیمی خود با نسل جدید پنجره ها می کند.

ویژگی مهم دیگر این نوع پنجره ها قابلت آب بندی وهوابندی ویژۀ آن ها می باشد، در واقع حرکت در این نوع پنجره به گونه ای می باشد، که در هنگام چرخیدن دستگیره به طرف بالا، یراق نیز به سمت بالا کشیده شده و پنجره را از روی فریم در حدود ۵ میلی متر بالا می برد و در هنگامی که پنجره در حالت قفل است، دوباره پنجره بر روی فریم قرار می گیرد  و لاستیک ها از هر چهار سمت درگیر می شوند و این کار به هوابندی با کمک لاستیک ها می انجامد وبه عبارت دیگر پنجره لولاییپنجره ای است، که با کمک یراق به صورت عمود بُلند می شود و به صورت اُفقی حرکت می کند.

نکته آخر:

درسیستم لولایی | Turn، دست آوردهای علمی در طراحی به طور کامل استفاده شده، تا هم سطح بالای کیفیت حفظ شود وهم محصول به روز ومشتری پسند ارائه گردد، این سیستم عایق بندی، ایمنی وزیبایی فوق العاده ای را برای ساختمان ها فراهم کرده و از آن می توان در منازل مسکونی وهم ساختمان های اداری وتجاری استفاده نمود.