کرتین وال چیست

کرتین وال چیست؟

کرتین وال نوعی پوشش خارجی است که معمولاً از جنس شیشه و آلومینیوم است که از نظر مقاومت در برابر دما، هوا، باران، تراکم یا هر آب و هوای دیگر بسیار کارآمد است.

کرتین وال توسط متخصصین ساخته شده و سپس در محل نصب می‌شود. از ماژول‌هایی تشکیل شده است که روی هم چیده شده‌اند و با تمام اجزا از جمله درزگیر از قبل آماده شده و به محل می‌رسند، بنابراین آماده نصب سریع می‌باشد.

همچنین در برخی پروژه‌ها، کرتین وال تولید و ساخته می‌شود اما در کارخانه مونتاژ نمی‌شود و بنابراین مونتاژ آن در هنگام نصب در محل انجام خواهد شد.

 

کرتین وال چگونه نصب می‌شود؟

اغلب پرسش مشتریان از ما این است که چگونه یک کرتین وال را نصب کنیم. بنابراین در اینجا توضیحاتی آماده و ارائه می‌کنیم.

لازم است با ماشین آلات (جرثقیل یا غیره) ماژول را که در کارخانه، پیش ساخته شده است را بلند کرده و در جای مناسب قرار دهیم. ماژول‌ها بصورت نر و ماده و چپ و راست هستند که باید بطور مناسب در جای خود قرار گیرند و همچنین محافظت از شیشه بسیار مهم است. نصب کرتین وال بصورت ماژول به ماژول یا قطعه به قطعه است.

 

تفاوت بین کرتین وال و پنجره چیست؟

 

ضروری است که بین کرتین وال و پنجره‌ها تفاوت قائل شد. نماهای پنجره‌ای، صرفاً پنجره یا شیشه‌ای هستند که بین دو دال نصب می‌شوند. بنابراین این شیشه است که بین دو دال نصب می‌شود، سپس دور تا دور آن را با یک درزگیر آب بندی می‌کنند تا ضد آب شود.

از طرف دیگر کرتین وال در مقابل دال‌های بتنی نصب می‌شود و بنابراین پوشش ساختمانی را ارائه می‌دهد که ضد آب، پیوسته و یکنواخت‌تر از پنجره است. این ویژگی به دلیل عملکرد فنی و ویژگی‌های معماری آن بسیار مورد توجه معماران است.

سیستم کرتین وال، دارای ویژگی خاص متعادل بودن فشار است. این بدان معنی است که دارای ورودی و خروجی هوا و همچنین چکه آب است.

 

عملکرد حرارتی کرتین وال

کرتین وال، دارای روکش خاصی است که عملکرد حرارتی بهتری را ارائه می‌دهد. هر چه نور بیشتری وجود داشته باشد، افزایش حرارتی در ساختمان بیشتر خواهد بود.

کرتین وال‌ها تحت شبیه سازی حرارتی قرار می‌گیرند که توسط شرکت‌های متخصص انجام می‌شود. شبیه سازی ها با شیشه، آلومینیوم، سنگ و گزینه‌های دیگر بسته به طراحی خاص پروژه انجام می‌شود. این شبیه‌سازی‌ها برای بررسی اینکه آیا ویژگی‌ها نیازهای حرارتی مورد نیاز مشتری را برآورده می‌کنند، انجام می‌شوند.

 

قطعات اسپندرال ، دنیایی از امکانات برای معماران!

اسپندرال ها بخش الحاقی کرتین وال‌ها هستند. بنابراین سطح بزرگ شیشه‌ای قابل مشاهده است و اسپندرال ها جایی کار می‌شود که ویزیتورها نباید ببینند زیرا کف، سقف و دیوارها هستند.

بنابراین کرتین وال تطبیق‌پذیری معماری زیادی به ارمغان می‌آورد زیرا امکان ادغام چندین متریال وجود دارد.

 

چگونه قیمت کرتین وال را تخمین بزنیم؟

با حداقل اطلاعات می‌توان قیمت کرتین وال را تخمین زد. اولین اطلاعاتی که باید در اختیار داشت، ابعاد است. با دانستن عرض شیشه، ارتفاع و تعداد طبقات، می‌توانیم قیمت هر متر مربع را با توجه به حداقل پارامترهای مشخصی مانند عرض، ارتفاع و نوع شیشه مورد استفاده تعیین کنیم.

در مورد برخی مشخصات هم باید اطلاعات داشته باشیم مثلاً دو لایه شیشه است یا سه لایه؟ و البته برخی مشخصات و پارامترها دیگر.

وقتی کارشناسان فروش این پارامترها را داشته باشند، می‌توانند به سرعت به مشتری قیمت حدودی و بودجه مورد نیاز را بدهند تا مشتری‌ها بدانند که آیا توانایی و تمایل به پیاده سازی این طرح را دارند یا خیر.

به همین دلیل متخصصین شرکت توسعه نمای مدرن آراد پس از مشاوره رایگان اطلاعات پایه مورد نیاز پروژه شما را دریافت و در کوتاه‌ترین زمان حدود هزینه را محاسبه و اعلام خواهد کرد. کافی است “با متخصصین شرکت آراد تماس حاصل فرمایید”.

 

کیفیت کرتین وال را ارزیابی کنید

ما اغلب از طریق بخش کنترل کیفیت و آزمایش‌های متعدد، سازه‌های خود را آزمایش می‌کنیم و مطمئن می‌شویم که تمام استانداردهای قابل اجرا را رعایت کرده‌ایم. آزمایشات را برای محدود کردن نفوذ هوا، کنترل بخار، جلوگیری از نفوذ باران و تراکم به داخل و غیره با موفقیت پشت سر می‌گذاریم و با اطمینان خاطر، محصولی با کیفیت را برای مشتریان فراهم می‌کنیم.

با همه این دقت‌ها و کنترل‌ها، بهترین راه برای بررسی قبل از سفارش شما این است که همین حالا با کارشناسان و مشاورین توسعه نمای آراد تماس بگیرید تا گفتگویی ارزشمند داشته و نتیجه بهتری را دریافت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button